Kalite Tesadüf Değildir.

Kalite Tesadüf Değildir.

Yazar: Mesut Okunma Sayısı: 900 Yayın Tarihi: 18 Mar 2020 Yorum 0

Firmamızdan aldığınız baklava tepsileri, benzersiz kaliteye sahiptir. Ürünlerimizde pişirdiğiniz tatlı, pasta ve böreklerin, lezzet ve kıvamında oluşan farkı hissetmeniz çok uzun sürmeyecektir. Çünkü firmamızda çalışan her personel, üretim aşamasında bilinen tekniklerin dışında, sizleri memnun etmek adına, her ürüne kişisel iz ve dokunuşunu bırakmaktadır. Birinci sınıf hammadde ile üretilen ürünlerimizde, pişirimini yaptığınız hiç bir üründe hamurlaşma ve lezzet kaybı olmaz. Onun için kalite asla tesadüf değildir.

Devamı..!

Tepsi Sezonu Başlamak Üzere.

Tepsi Sezonu Başlamak Üzere.

Yazar: Mesut Okunma Sayısı: 976 Yayın Tarihi: 18 Mar 2020 Yorum 0

Yeni sezonda tüm müşterilerimizin alüminyum köşeli baklava tepsisi, alüminyum yuvarlak baklava tepsisi ve tek kullanımlık tepsi ihtiyaçlarını karşılaşıyoruz. Stok sorunu olmayan firmamızda tüm ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Ayrıca istenilmesi durumunda özel mikron ve kalınlıkta tepsi imalatımız vardır. Firmanızın logosunu ürününüzün üstüne işletebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamı..!

Kaliteli Ürün Garantisi

Kaliteli Ürün Garantisi

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 793 Yayın Tarihi: 06 Mar 2020 Yorum 0

Baklava Tepsisi olarak Kalitesine güvenmediğimiz hiç bir ürünü satmıyoruz.Atalarımızın dediği gibi " ucuz mal alacak kadar zengin değilim " Satın aldığınız ürün kaliteli olması kullanım süresinin kısa olması,çabuk tükenmesi,beklenilen görevi ve işlevi yerine getirememesi gibi olumsuzlukları yaşamamanıza olanak sağlar. Üretim ve satışını yaptığımız Köşeli Baklava Tepsisi, Yuvarlak Baklava Tepsisi, Tek Kullanımlık Tepsiler, Ekmek ve Fırın Tavaları, Poğaça, Börek Tepsisi gibi ürünlerimizin satış sonrasında da arkasındayız.

Devamı..!

Baklava Tepsisi Telefon Desteği

Baklava Tepsisi Telefon Desteği

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1498 Yayın Tarihi: 06 Mar 2018 Yorum 0

Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için varlar. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0344 236 0088 nolu telefondan veya 0545 837 7424 nolu telefondan Saat 08:00-18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Devamı..!

Aynı Gün Kargo !

Aynı Gün Kargo !

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 1645 Yayın Tarihi: 06 Mar 2018 Yorum 0

Siparişlerinizi aynı gün kargoya veriyoruz. Saat 12:00'ye kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda. Saat 10:00'a kadar verdiğiniz siparişler Aynı gün teslim ediyoruz (Kahramanmaraş Şehir merkezi için geçerlidir)

Devamı..!

Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli !

Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli !

Yazar: Admin Okunma Sayısı: 949 Yayın Tarihi: 06 Mar 2018 Yorum 0

Baklava Tepsisi internet alışverişlerinde Dünyanın en güvenilir sistemi olan 3D Secure ve 256 Bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Alışverişlerinizde Baklava Tepsisi bankanızla iletişim kurarak cep telefonunuza alışveriş kodu gönderilmesini sağlayacaktır.Böylelikle çalıntı veya isteminiz dışında gerçekleşe bilecek alışverişleri önlemektedir.

Devamı..!

1 den 6 e 6 (1 sayfa) ürün gösteriliyor